Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 PĆ«rmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 MuzikĆ«
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

11

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

11KĆ«rkoDitƫlindjet
Ditėlindjet sot
Blero Fekaj 23.6.
Drilon Blakaj 23.6.
Fidan Qeta 23.6.
Lavdim Haskaj 23.6.
Sarah Rexhaj 23.6.
Selvije Bajra 23.6.

Regjistro ditėlindjen tende


Libri i vizitorėve

Shkruaj nė librin e vizitorėveShkruaj nė librin e vizitorėve Shiko librin e vizitorėveShiko librin e vizitorėve

Faqe:1 2 3 4 5 6 7 8 ... E ardhshmja »» Kemi gjithsejt 1448 mesazhe   Mesazhe pėr faqe 20

Emri
Mesazhi
10927. ismeti mashkull
Shteti
Kosova
Qyteti
istog
   Mesazhi i dėrguar me 26.02.2012 @ 21:30  Ie
mire mrama lira ; pasi qe elecova mezashin e pershendetjes qe maki ba flm shum dhe urime edhe ti per ket raste dhe munde qe e ki ba ishalla ki shume suksese ne jet , kisha pase shume deshire te madhe qe kure te vishe ne kosove te me vizitojshte fala

ismetbaba@hotmail.de 100  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 82.114.68.86
10926. Lira femėr
Shteti
France
   Mesazhi i dėrguar me 31.01.2012 @ 22:52  Ie
E perdhendes edhe te dashurin tim BEDRIN i uroj gjdo te mira ne jet sbashku me familje ...

lirijefr@hotmail.fr  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 62.62.169.127
10925. Lira
Shteti
France
   Mesazhi i dėrguar me 31.01.2012 @ 22:46  Ie
Mirmbrema te gjithve mirmbrema edhe per bacin Ismet qe e pershendes nga zemra shpresoj se gjindet mir sbashku me familje. i uroj nje vit te lumtur me shum gezime ne jet dhe e falenderoj edhe nje her per ndihmen e tij qe nuk e harroj kurr tmiren e tij qe me ka ber dhe per pershendetjen e tij. Ju pershendes te gjithve ju uroj nje fund mbremje te kendshem mir mbeteshi te gjithe .

lirijefr@hotmail.fr  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 62.62.169.127
10924. sokoli mashkull
Shteti
Netherlands
Qyteti
venlo
   Mesazhi i dėrguar me 05.12.2011 @ 13:55  Ns


loli_b2@hotmail.com http://google.nl 4096 /  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 82.174.225.49
10923. ismeti mashkull
Shteti
Kosova
Qyteti
istog
   Mesazhi i dėrguar me 28.11.2011 @ 11:49  Ie
MIRE DITA TE GJITHFE QKA JENI SHQIPTAR KUDO QE GJINDENI; JU UROJ FESTEN EFLAMURIT 28 NENTORIT URIME KALONI MIRE TAN NIHERIT EPERSHENDETI EDHE LIREN NE FRANCE QE SPO SHKRUN NIHERIT IKAME NDIHMU NE NIRASTE BER BASHKIMIN ME BEDRIUN ALIMETAJ JU UROJ SHUME SHENDET TE DYVE DHE GEZIME TUNGE

ismetbaba@hotmail.de http://htp url 100  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 82.114.68.86
10922. sedalistwet
Qyteti
Banepa
   Mesazhi i dėrguar me 03.11.2011 @ 19:20  Ie
Which came first? chicken or the egg

kosogorovaaurl494@mail.ru http://viagravillage.com/  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 188.92.75.244
10921. bedri alimetaj mashkull
Shteti
Belgium
   Mesazhi i dėrguar me 11.08.2011 @ 01:06  Ns
edi lira se sod nuk ka femer qe ben aq sa ke ber ti per mua po takoj shum njerz qe ke kontaktu dhe i ke pyet per mua tash po e kuptoj se si me ke desht dhe kjo pom brengos me shum por ti ke qen e imja dhe e imja do jesh ti mbetesh ne zemren time per gjithmon

kosovo_albana@live.nl  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 213.119.26.237
10920. bedri alimetaj
   Mesazhi i dėrguar me 11.08.2011 @ 01:01  Ns
lira te faleminderoj shum shum se tash po e shof se sa paske ber per mu edhe juve qe nuk me keni njofte dhe nuk keni mujt me dhen informacion te duhur tek lira per mu ju pershendes dhe ju faleminderoj per kontributin tuaj lira ti tash me ke mua dhe jam i kenaqur qe te kam ti edin se vetem ty te dua dhe vetm ty te kam pra edhe nje here po te them ketu se te dua shum;

kosovo_albana@live.nl  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 213.119.26.237
10919. bedri alimetaj mashkull
Shteti
Belgium
Qyteti
gent
   Mesazhi i dėrguar me 11.08.2011 @ 00:54  Ns
pershendetje te gjithve ne ket web face te qelluar

kosovo_albana@live.nl 1981 01  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 213.119.26.237
10918. Mehdi Mehmeti mashkull
Shteti
Uk
Qyteti
London
   Mesazhi i dėrguar me 30.05.2011 @ 01:48  Ie
;;;

medloni@hotmail.com  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 78.146.201.95
10917. Đurđica femėr
Shteti
Croatia
Qyteti
Zagreb
   Mesazhi i dėrguar me 07.03.2011 @ 22:17  Ns
URIME PER diten e mesuesve per te gjith nxenesve edhe mesimdhenies ne Kosove veqanarist kolleget te mi meparshem ne shkollen fillore TREPQA NE BANJE E Pejes ISTOG

bergza@vip.hr  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 93.141.114.221
10916. ISMET VUTHI mashkull
Qyteti
ISTOG
   Mesazhi i dėrguar me 17.12.2010 @ 12:44  Ns
URL'MIRE DITA TE GJITHFE.merastin e fundit te kti viti ju shprehi shume knaqesi ne ket program si dhe ne programet tjera , njeherit lejomni qe tjauroj vitin ERI 2011 QE KY VITE TE JETE SHUME MA IMIRE SE KY VIT QE ELAME PASE , PRA URIME ISTOGE URIME TE GJITHE SHQIPTARE KUDO QE JENI. METI VRELLE

ismetbaba@hotmail.de http://100 044532635  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 84.22.63.94
10915. ismet vuthi vrelle mashkull
Shteti
Kosova
Qyteti
istog
   Mesazhi i dėrguar me 25.08.2010 @ 22:30  Ie
mire mrama te gjithve juve qe jan ne ket program ju pershendes dhe ju uroj ni agjerim te let dhe ni pushim te kenshem zoti qofte me ju dhe qofte i let ky ramazan per ju pra nihere ju pergezoj; per ket bajram qe po vjen ishalla zoti ashte me ju ni nate te mire tunge.. amin

ismetbaba@hotmail.de http://url  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 84.22.63.94
10914. shkumbin prekaj mashkull
Shteti
Austria
Qyteti
wien
   Mesazhi i dėrguar me 24.05.2010 @ 10:33  Ns
pershndetje istogas te dashur si ja kaloni .. mbeteni te pershednetur nag un bimi klm tung

bimii@live.com  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 80.109.34.230
10913. ISMET VUTHI mashkull
Shteti
Kosova
Qyteti
istog
   Mesazhi i dėrguar me 23.05.2010 @ 19:20  Ie
URL MIREDITA TE GJITHVE ATYRE QE JANE NE KET PROGRAM, ju pershendes te gjithve bashke atedhetaret emi nga istogu dhe me gj er ni tunge meti vrelle

ismetbaba@hotmail.de http://URL 044532637 1oo  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 84.22.63.94
10912. NACI mashkull
Shteti
Albania
   Mesazhi i dėrguar me 19.05.2010 @ 22:21  Ie
L aberDaD

naci_peshter@hotmail.com  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 178.175.3.37
10911. adbintin mashkull
Shteti
Italy
Qyteti
Palmanova
   Mesazhi i dėrguar me 18.05.2010 @ 22:43  Ns
pershendetje istogas

avnija21@hotmai.it  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 95.232.39.48
10910. altin mashkull
Shteti
Italy
Qyteti
Palmanova
   Mesazhi i dėrguar me 18.05.2010 @ 22:33  Ns
Pershendes Me Te Afermit E Mi Ne Zabllaq Dhe Pershendes Te Gjithe ISTOGUN

ti1_06@live.it  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 95.232.39.48
10909. astrittttt mashkull
Shteti
Norway
   Mesazhi i dėrguar me 13.05.2010 @ 00:03  Ns
shefqettt@hotmail.com

deqani95@hotmail.com 049486393  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 82.114.92.122
10908. ASTRITTT mashkull
Shteti
Norway
   Mesazhi i dėrguar me 12.05.2010 @ 23:56  Ns
SHUM FAQE E MIR,PASI QE JAM NE PUSHIM EDHE ISTOGUN NUK DO TA LE PA E VIZITU,POR A ESHTE NDOKUSH QE DESHIRON ME PI NAJ KAFE BASHK NE AT ISTOG ,NAJ E INTERESUAR PER RRUG TE LARGT ,FLM PERSHENDETJE

deqani95@hotmail.com 049486393  IP ėshtė ruajtur nė bazėn tonė tė te dhėnave! IP: 82.114.92.124


Faqe:1 2 3 4 5 6 7 8 ... E ardhshmja »»
Copyright Ā© 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum