Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 Pėrmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 Muzikė
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

6

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

6KėrkoDitėlindjet
Ditėlindjet sot
Armend Rugova 26.5.
Bunjamin Ajvazi 26.5.
Feriz Rugova 26.5.
Flora Hasanaj 26.5.
Frashėr Brahimaj 26.5.
Hajzer Ademaj 26.5.
Kujtim Deliaj 26.5.
Luftar Salihaj 26.5.
Minator Ibrahomaj 26.5.
Teuta Haxhijaj 26.5.

Regjistro ditėlindjen tende


Fotogaleria

.: Faqja kryesore :: Login :.
.: Fotot me te shikuara :: Fotot me te votuara :: Komentet e fundit :: Tė gjitha fotot :: Favoritet :.
.: Kėrko :: Ndihmė :: Si te publikoni fotot tuaja :.


Kategoria Albume Fotografi
Albume tė anėtarėveKjo kategori pėrmban albume tė anėtarėve 885 545
Ky fotoalbum permban 1228 fotografi dhe 7291 komente.

Pamje nga Kosova


Pamje nga Kosova

61 fotografi, azhurimi i fundit me 15.06.2010

Pamje nga Istogu


Pamje nga Istogu

130 fotografi, azhurimi i fundit me 16.07.2010

Anėtarėt


Anėtarėt

Fotot e anėtarėve tė faqės sonė

459 fotografi, azhurimi i fundit me 04.07.2010

Kosova e pamvarur


Kosova e pamvarur

13 fotografi, azhurimi i fundit me 14.03.2008

4 albume ne 1 faqe

Template error
Failed to find block 'thumb_cell'(#(<!-- BEGIN thumb_cell -->)(.*?)(<!-- END thumb_cell -->)#s) in :