Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 PĆ«rmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 MuzikĆ«
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

11

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

11KĆ«rkoDitƫlindjet
Ditėlindjet sot
Blero Fekaj 23.6.
Drilon Blakaj 23.6.
Fidan Qeta 23.6.
Lavdim Haskaj 23.6.
Sarah Rexhaj 23.6.
Selvije Bajra 23.6.

Regjistro ditėlindjen tende


Fotogaleria

.: Faqja kryesore :: Login :.
.: Fotot me te shikuara :: Fotot me te votuara :: Komentet e fundit :: Tė gjitha fotot :: Favoritet :.
.: Kėrko :: Ndihmė :: Si te publikoni fotot tuaja :.


Kategoria Albume Fotografi
Albume tƫ anƫtarƫveKjo kategori pƫrmban albume tƫ anƫtarƫve 885 545
Ky fotoalbum permban 1228 fotografi dhe 7291 komente.

Pamje nga Kosova


Pamje nga Kosova

61 fotografi, azhurimi i fundit me 15.06.2010

Pamje nga Istogu


Pamje nga Istogu

130 fotografi, azhurimi i fundit me 16.07.2010

Anƫtarƫt


Anƫtarƫt

Fotot e anƫtarƫve tƫ faqƫs sonƫ

459 fotografi, azhurimi i fundit me 04.07.2010

Kosova e pamvarur


Kosova e pamvarur

13 fotografi, azhurimi i fundit me 14.03.2008

4 albume ne 1 faqe

Template error
Failed to find block 'thumb_cell'(#(<!-- BEGIN thumb_cell -->)(.*?)(<!-- END thumb_cell -->)#s) in :