Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 Pėrmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 Muzikė
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

6

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

6KėrkoDitėlindjet
Ditėlindjet sot
Armend Rugova 26.5.
Bunjamin Ajvazi 26.5.
Feriz Rugova 26.5.
Flora Hasanaj 26.5.
Frashėr Brahimaj 26.5.
Hajzer Ademaj 26.5.
Kujtim Deliaj 26.5.
Luftar Salihaj 26.5.
Minator Ibrahomaj 26.5.
Teuta Haxhijaj 26.5.

Regjistro ditėlindjen tende


Titujt kryesorė
  


Analiza

Analiza

· Tema: Analiza
· Gjithsej lajme: 32
· Gjithsej tė lexuara: 40799
  Analiza: A po i vjen fundi qeverisjes sipas formulės sė Rambujesė?
  Analiza: Doktor Berisha u ka borxh edhe diēka shqiptarėve
  Analiza: Njė rrėfim ndryshe pėr islamin
  Analiza: E ARDHMJA E SHQIPTARĖVE "UNIONI TURKO-ARAB"?!
  Analiza: Pacifizmi
  Analiza: Tuneli i bashkimit kombėtar
  Analiza: Sėrish kėrkojnė bisedime me Serbinė
  Analiza: DUKAGJINI - DRENICA - LLAPI - RR. I KOSOVĖS - REPUBLIKA E KOSOVĖS
  Analiza: Miqtė dhe armiqtė te varri i “profetit”
  Analiza: Shqipėria Vėllai i Madh


Artikuj tė ndryshėm

Artikuj tė ndryshėm

· Tema: Artikuj tė ndryshėm
· Gjithsej lajme: 24
· Gjithsej tė lexuara: 72088
  Njoftime: Sistemi Periodik ne Gjuhen Shqipe
  Romani "Kronikė nė gurė", pėrse Kadare kaq negativ me Gjirokastrėn
  Gjermani: Si tė ktheni njė pjesė tė tatimit
  Rrezatimi i Diellit ėshtė dhjetė herė me i fortė
  Festa kombėtare e Ditės sė Verės, 14 Marsi
  Podguri trevė e pasur me lokalitete arkeologjike
  Dita e shėn Valentinit...
  Njė udhėtim nė atdhe me autobus
  Faktet e jetės (Facts of life)
  Moskokėēarje edhe pėr shqipen


gjuha shqipe

gjuha shqipe

· Tema: gjuha shqipe
· Gjithsej lajme: 3
· Gjithsej tė lexuara: 9116
  gjuha shqipe: Ja harta e dialekteve tė shqipes
  gjuha shqipe: RREGULLAT E DREJTSHKRIMIT LIDHUR ME SHENJAT E PIKĖSIMIT
  gjuha shqipe: Pėrdorimi i ė-sė? Rregullat pėrkatėse


Histori

Histori

· Tema: Histori
· Gjithsej lajme: 11
· Gjithsej tė lexuara: 39978
  Histori: Edhe pas 61 vjetesh nuk dihet ku prehen eshtrat e atdhetarit Salih Hoxha
  Histori: Shteti dardan 2400 vjet mė parė
  Histori: Punim nga seminari i tė djathtės shqiptare mbajtur nė Rrėshen tė Mirditės
  Histori: KUJTIME NGA FĖMIJĖRIA E RINIA E IBRAHIM RUGOVĖS
  Histori: Arratia e Shqiptėreve Etnikė nga Kosova mars-maj 1999
  Histori: Kullat e komunės sė Istogut
  Histori: Pak histori pėr Rrethin e Istogut
  Histori: Nė 60 - vjetorin e masakrės sė Istogut( 3)
  Histori: Nė 60 - vjetorin e masakrės nė Istog (2)
  Histori: Nė 60 - vjetorin e masakrės nė Istog (1)


KK Istog - Zyra e Informimit

KK Istog - Zyra e Informimit

· Tema: KK Istog - Zyra e Informimit
· Gjithsej lajme: 63
· Gjithsej tė lexuara: 67109
  KK Istog: Zyra per Informim e KK ne Istog
  KK Istog: Lista e pėrfituesve tė mundshėm pėr banim social
  KK Istog: Komunikatė pėr media nr.12/2008
  KK Istog: Komunikatė pėr media nr. 40/2007
  KK Istog: Komunikatė pėr media nr. 39/2007
  KK Istog: Komunikatė pėr media nr. 38/2007
  KK Istog: Mesazh Urimi pėr Muajin e Madhėrishėm tė Ramazanit
  KK Istog: Komunikatė pėr media nr.32/2007
  KK Istog: Komunikatė pėr media nr. 29/2007
  KK Istog: Komunikatė pėr media nr. 28/2007


Kompjuterizėm

Kompjuterizėm

· Tema: Kompjuterizėm
· Gjithsej lajme: 17
· Gjithsej tė lexuara: 25720
  Kompjuterizėm: Ēka duhet tė dini pėr Google
  Kompjuterizėm: MS Office pėson nga edhe njė prekshmėri
  Kompjuterizėm: Se shpejti: Energji pa pajisje elektrike dhe kyqje
  Kompjuterizėm: Fujitsu prodhon diskun pėr Laptop 300 GB
  Kompjuterizėm: Doli nė shitje libri i autorit Ali Mehmeti
  Kompjuterizėm: MySpace i MSN-it komprementohet nga Hackerat
  Kompjuterizėm: sms gratis
  Kompjuterizėm: J2SE kodi burimor nėn SCSL dhe Java Research licencat
  Kompjuterizėm: Sistemi kompjuterik qė i njeh objektet nė foto
  Kompjuterizėm: Sun lėshon Java nėn licencen GPL


Kulturė

Kulturė

· Tema: Kulturė
· Gjithsej lajme: 16
· Gjithsej tė lexuara: 21588
  Aktuale: I dyshuar nga Istogu: "Paret ose do ta djegim Pejėn"
  Aktuale: Expressi: LDK e AAK pėrgatiten pėr Istog
  Kulturė: U botua edhe njė libėr i ri pėr fėmijė dhe te rinjė
  Kulturė: MONOGRAFIA “NĖNGURRA E ISTOGUT”
  Kulturė: Karvani i shkrimtarėve nė Istog
  Kulturė: GURRAT E BARDHA - VITET 1982-85
  Kulturė: Albėrie Hadėrgjonaj - Nderi i kombit
  Kulturė: KISHA PALEOKRISTIANE NĖ STUDENICĖ- ISTOG
  Kulturė: Pristina In Your Pocket and Kosovo What Everyone Needs to Know
  Kulturė: Gjuha shqipe e ka humbur betejėn me anglishten e kohės sė globalizmit


Lajme aktuale

Lajme aktuale

· Tema: Lajme aktuale
· Gjithsej lajme: 845
· Gjithsej tė lexuara: 978967
  Aktuale: Mustafė Rugova: T’i vėmė nė pah krimet serbe ndaj shqiptarėve
  Aktuale: I. Zeqiraj: Nė kuadrin e debateve pėr fondet
  Aktuale: Xh. Shatri: Veriu i Kosovės si Somalia
  Aktuale: Ishte fat qė mbete gjallė tė tregosh tė vėrteten
  Aktuale: Tė reshurat e reja tė borės ribllokojnė disa fshatra tė Istogut
  Aktuale: Kryqi i Kuq ndan dru pėr skamnorėt nė Istog
  Aktuale: Idriz Zeqiraj: Nė pėrvjetorin e 30-tė tė njė gjėme tė madhe
  Aktuale: Idriz Zeqiraj: Jeta, vepra dhe vrasja e deputetit Smajl Hajdaraj
  Aktuale: Mustafe Rugova: Mėsuesi i mėsuesve Rexhep Podrimaj
  Aktuale: U hap ekspozita “Veshja e Podgurit”


Njoftime

Njoftime

· Tema: Njoftime
· Gjithsej lajme: 22
· Gjithsej tė lexuara: 37990
  Aktuale: LDK-ja nisi fushatėn zgjedhore nė Istog
  Opinion: Opinion i Z. Ismet Vuthi
  Opinion: Opinion i z. Xhevat Rexhaj
  Njoftime: LDK Dega Istog - eshte hapur faqja zyrtare
  Njoftime: Nderroj jete Skender Kaliqanaj
  Njoftime: FTĖSE PER PERKRAHJE
  Njoftime: Ne OFF & ON me 1 JANAR te VITIT TE RI
  Njoftime: Me rastin e vdekjes sė Imer Selmanaj-tė
  Njoftime: Nenshtesia Gjermane edhe pa e dorezu nenshtetesine e Serbise
  Njoftime: oFF & oN


Sport

Sport

· Tema: Sport
· Gjithsej lajme: 24
· Gjithsej tė lexuara: 30573
  Aktuale: Besim Kabashi mbron titulin e kampionit botėror nė thaiboks
  Aktuale: Ra Istogu
  Aktuale: Fitore (e vonuar) e Istogut
  Aktuale: Edhe njė humbje e Istogut nė Vushtrri
  Aktuale: Istogu, vazhdon tė luaj dobėt
  Aktuale: KF Istogu dėshtoi kundėr Dritės sė Gjilanit
  Aktuale: Istogsja Fatmire Bajramaj, reprezentuese e Gjermanisė nė futboll,ndėrron klubin
  Aktuale: Biznesmenėt vendės, ndihmojnė KF "Istogu"
  Aktuale: Besim Kabashi mbrojti titullin e kampionit botėror
  Aktuale: Besim Kabashi mbron titullin e kampionit botėror ne thaiboks


Toplista e muajit (MP3 nė shqip)

Toplista e muajit (MP3 nė shqip)

· Tema: Toplista e muajit (MP3 nė shqip)
· Gjithsej lajme: 14
· Gjithsej tė lexuara: 84554
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit tetor 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit shtator 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit gusht 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit qershor 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit maj 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit prill 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit mars 2005
  MP3-shqip: Toplista e muajit dhjetor
  MP3-shqip: Toplista e muajit tetor 2004
  MP3-shqip: Toplista e muajit shtator 2004


Copyright © 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum