Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parë      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 PĂ«rmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 MuzikĂ«
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirësevini Anonymous
Nofka

Fjalëkalimi

 

Anëtarët

 · Gjithsej

4611


3 anëtarët e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorë (100%)

11

 Anëtarë (0%)

0

 Gjithsej online

11KĂ«rkoDitëlindjet
Ditëlindjet sot
Blero Fekaj 23.6.
Drilon Blakaj 23.6.
Fidan Qeta 23.6.
Lavdim Haskaj 23.6.
Sarah Rexhaj 23.6.
Selvije Bajra 23.6.

Regjistro ditëlindjen tende


Titujt kryesorë
  


Analiza

Analiza

· Tema: Analiza
· Gjithsej lajme: 32
· Gjithsej të lexuara: 40799
  Analiza: A po i vjen fundi qeverisjes sipas formulĂ«s sĂ« RambujesĂ«?
  Analiza: Doktor Berisha u ka borxh edhe diçka shqiptarĂ«ve
  Analiza: NjĂ« rrĂ«fim ndryshe pĂ«r islamin
  Analiza: E ARDHMJA E SHQIPTARĂ‹VE "UNIONI TURKO-ARAB"?!
  Analiza: Pacifizmi
  Analiza: Tuneli i bashkimit kombĂ«tar
  Analiza: SĂ«rish kĂ«rkojnĂ« bisedime me SerbinĂ«
  Analiza: DUKAGJINI - DRENICA - LLAPI - RR. I KOSOVĂ‹S - REPUBLIKA E KOSOVĂ‹S
  Analiza: MiqtĂ« dhe armiqtĂ« te varri i “profetit”
  Analiza: ShqipĂ«ria VĂ«llai i Madh


Artikuj të ndryshëm

Artikuj të ndryshëm

· Tema: Artikuj tĂ« ndryshĂ«m
· Gjithsej lajme: 24
· Gjithsej të lexuara: 72088
  Njoftime: Sistemi Periodik ne Gjuhen Shqipe
  Romani "KronikĂ« nĂ« gurĂ«", pĂ«rse Kadare kaq negativ me GjirokastrĂ«n
  Gjermani: Si tĂ« ktheni njĂ« pjesĂ« tĂ« tatimit
  Rrezatimi i Diellit Ă«shtĂ« dhjetĂ« herĂ« me i fortĂ«
  Festa kombĂ«tare e DitĂ«s sĂ« VerĂ«s, 14 Marsi
  Podguri trevĂ« e pasur me lokalitete arkeologjike
  Dita e shĂ«n Valentinit...
  NjĂ« udhĂ«tim nĂ« atdhe me autobus
  Faktet e jetĂ«s (Facts of life)
  Moskokëçarje edhe pĂ«r shqipen


gjuha shqipe

gjuha shqipe

· Tema: gjuha shqipe
· Gjithsej lajme: 3
· Gjithsej të lexuara: 9116
  gjuha shqipe: Ja harta e dialekteve tĂ« shqipes
  gjuha shqipe: RREGULLAT E DREJTSHKRIMIT LIDHUR ME SHENJAT E PIKĂ‹SIMIT
  gjuha shqipe: PĂ«rdorimi i Ă«-sĂ«? Rregullat pĂ«rkatĂ«se


Histori

Histori

· Tema: Histori
· Gjithsej lajme: 11
· Gjithsej të lexuara: 39978
  Histori: Edhe pas 61 vjetesh nuk dihet ku prehen eshtrat e atdhetarit Salih Hoxha
  Histori: Shteti dardan 2400 vjet mĂ« parĂ«
  Histori: Punim nga seminari i tĂ« djathtĂ«s shqiptare mbajtur nĂ« RrĂ«shen tĂ« MirditĂ«s
  Histori: KUJTIME NGA FĂ‹MIJĂ‹RIA E RINIA E IBRAHIM RUGOVĂ‹S
  Histori: Arratia e ShqiptĂ«reve EtnikĂ« nga Kosova mars-maj 1999
  Histori: Kullat e komunĂ«s sĂ« Istogut
  Histori: Pak histori pĂ«r Rrethin e Istogut
  Histori: NĂ« 60 - vjetorin e masakrĂ«s sĂ« Istogut( 3)
  Histori: NĂ« 60 - vjetorin e masakrĂ«s nĂ« Istog (2)
  Histori: NĂ« 60 - vjetorin e masakrĂ«s nĂ« Istog (1)


KK Istog - Zyra e Informimit

KK Istog - Zyra e Informimit

· Tema: KK Istog - Zyra e Informimit
· Gjithsej lajme: 63
· Gjithsej të lexuara: 67109
  KK Istog: Zyra per Informim e KK ne Istog
  KK Istog: Lista e pĂ«rfituesve tĂ« mundshĂ«m pĂ«r banim social
  KK Istog: KomunikatĂ« pĂ«r media nr.12/2008
  KK Istog: KomunikatĂ« pĂ«r media nr. 40/2007
  KK Istog: KomunikatĂ« pĂ«r media nr. 39/2007
  KK Istog: KomunikatĂ« pĂ«r media nr. 38/2007
  KK Istog: Mesazh Urimi pĂ«r Muajin e MadhĂ«rishĂ«m tĂ« Ramazanit
  KK Istog: KomunikatĂ« pĂ«r media nr.32/2007
  KK Istog: KomunikatĂ« pĂ«r media nr. 29/2007
  KK Istog: KomunikatĂ« pĂ«r media nr. 28/2007


Kompjuterizëm

Kompjuterizëm

· Tema: KompjuterizĂ«m
· Gjithsej lajme: 17
· Gjithsej të lexuara: 25720
  KompjuterizĂ«m: Çka duhet tĂ« dini pĂ«r Google
  KompjuterizĂ«m: MS Office pĂ«son nga edhe njĂ« prekshmĂ«ri
  KompjuterizĂ«m: Se shpejti: Energji pa pajisje elektrike dhe kyqje
  KompjuterizĂ«m: Fujitsu prodhon diskun pĂ«r Laptop 300 GB
  KompjuterizĂ«m: Doli nĂ« shitje libri i autorit Ali Mehmeti
  KompjuterizĂ«m: MySpace i MSN-it komprementohet nga Hackerat
  KompjuterizĂ«m: sms gratis
  KompjuterizĂ«m: J2SE kodi burimor nĂ«n SCSL dhe Java Research licencat
  KompjuterizĂ«m: Sistemi kompjuterik qĂ« i njeh objektet nĂ« foto
  KompjuterizĂ«m: Sun lĂ«shon Java nĂ«n licencen GPL


Kulturë

Kulturë

· Tema: KulturĂ«
· Gjithsej lajme: 16
· Gjithsej të lexuara: 21588
  Aktuale: I dyshuar nga Istogu: "Paret ose do ta djegim PejĂ«n"
  Aktuale: Expressi: LDK e AAK pĂ«rgatiten pĂ«r Istog
  KulturĂ«: U botua edhe njĂ« libĂ«r i ri pĂ«r fĂ«mijĂ« dhe te rinjĂ«
  KulturĂ«: MONOGRAFIA “NĂ‹NGURRA E ISTOGUT”
  KulturĂ«: Karvani i shkrimtarĂ«ve nĂ« Istog
  KulturĂ«: GURRAT E BARDHA - VITET 1982-85
  KulturĂ«: AlbĂ«rie HadĂ«rgjonaj - Nderi i kombit
  KulturĂ«: KISHA PALEOKRISTIANE NĂ‹ STUDENICĂ‹- ISTOG
  KulturĂ«: Pristina In Your Pocket and Kosovo What Everyone Needs to Know
  KulturĂ«: Gjuha shqipe e ka humbur betejĂ«n me anglishten e kohĂ«s sĂ« globalizmit


Lajme aktuale

Lajme aktuale

· Tema: Lajme aktuale
· Gjithsej lajme: 845
· Gjithsej të lexuara: 978967
  Aktuale: MustafĂ« Rugova: T’i vĂ«mĂ« nĂ« pah krimet serbe ndaj shqiptarĂ«ve
  Aktuale: I. Zeqiraj: NĂ« kuadrin e debateve pĂ«r fondet
  Aktuale: Xh. Shatri: Veriu i KosovĂ«s si Somalia
  Aktuale: Ishte fat qĂ« mbete gjallĂ« tĂ« tregosh tĂ« vĂ«rteten
  Aktuale: TĂ« reshurat e reja tĂ« borĂ«s ribllokojnĂ« disa fshatra tĂ« Istogut
  Aktuale: Kryqi i Kuq ndan dru pĂ«r skamnorĂ«t nĂ« Istog
  Aktuale: Idriz Zeqiraj: NĂ« pĂ«rvjetorin e 30-tĂ« tĂ« njĂ« gjĂ«me tĂ« madhe
  Aktuale: Idriz Zeqiraj: Jeta, vepra dhe vrasja e deputetit Smajl Hajdaraj
  Aktuale: Mustafe Rugova: MĂ«suesi i mĂ«suesve Rexhep Podrimaj
  Aktuale: U hap ekspozita “Veshja e Podgurit”


Njoftime

Njoftime

· Tema: Njoftime
· Gjithsej lajme: 22
· Gjithsej të lexuara: 37990
  Aktuale: LDK-ja nisi fushatĂ«n zgjedhore nĂ« Istog
  Opinion: Opinion i Z. Ismet Vuthi
  Opinion: Opinion i z. Xhevat Rexhaj
  Njoftime: LDK Dega Istog - eshte hapur faqja zyrtare
  Njoftime: Nderroj jete Skender Kaliqanaj
  Njoftime: FTĂ‹SE PER PERKRAHJE
  Njoftime: Ne OFF & ON me 1 JANAR te VITIT TE RI
  Njoftime: Me rastin e vdekjes sĂ« Imer Selmanaj-tĂ«
  Njoftime: Nenshtesia Gjermane edhe pa e dorezu nenshtetesine e Serbise
  Njoftime: oFF & oN


Sport

Sport

· Tema: Sport
· Gjithsej lajme: 24
· Gjithsej të lexuara: 30573
  Aktuale: Besim Kabashi mbron titulin e kampionit botĂ«ror nĂ« thaiboks
  Aktuale: Ra Istogu
  Aktuale: Fitore (e vonuar) e Istogut
  Aktuale: Edhe njĂ« humbje e Istogut nĂ« Vushtrri
  Aktuale: Istogu, vazhdon tĂ« luaj dobĂ«t
  Aktuale: KF Istogu dĂ«shtoi kundĂ«r DritĂ«s sĂ« Gjilanit
  Aktuale: Istogsja Fatmire Bajramaj, reprezentuese e GjermanisĂ« nĂ« futboll,ndĂ«rron klubin
  Aktuale: BiznesmenĂ«t vendĂ«s, ndihmojnĂ« KF "Istogu"
  Aktuale: Besim Kabashi mbrojti titullin e kampionit botĂ«ror
  Aktuale: Besim Kabashi mbron titullin e kampionit botĂ«ror ne thaiboks


Toplista e muajit (MP3 në shqip)

Toplista e muajit (MP3 në shqip)

· Tema: Toplista e muajit (MP3 nĂ« shqip)
· Gjithsej lajme: 14
· Gjithsej të lexuara: 84554
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit tetor 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit shtator 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit gusht 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit qershor 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit maj 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit prill 2005
  MP3-shqip: Toplista muzikore e muajit mars 2005
  MP3-shqip: Toplista e muajit dhjetor
  MP3-shqip: Toplista e muajit tetor 2004
  MP3-shqip: Toplista e muajit shtator 2004


Copyright © 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum