Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e par      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 Përmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 Muzikë
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirsevini Anonymous
Nofka

Fjalkalimi

 

Antart

 · Gjithsej

4611


3 antart e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitor (100%)

11

 Antar (0%)

0

 Gjithsej online

11KërkoDitëlindjet
Ditlindjet sot
Blero Fekaj 23.6.
Drilon Blakaj 23.6.
Fidan Qeta 23.6.
Lavdim Haskaj 23.6.
Sarah Rexhaj 23.6.
Selvije Bajra 23.6.

Regjistro ditlindjen tende


Faqja e TOP 10-shit


10 Artikujt m t lexuar

· 1: RTK tash live edhe ne Internet - (102413 her)
· 2: AGNESA VUTHAJ, MISS KOSOVA 2003 - (17597 her)
· 3: Toplista e muajit maj 2004 - (14997 her)
· 4: Një udhëtim në atdhe me autobus - (11338 her)
· 5: Toplista e muajit qershor 2004 - (10239 her)
· 6: Program kompjuterik për drejtshkrimin e gjuhës shqipe - (9916 her)
· 7: Kulla famëkeqe e Popit nuk ekziston më në Istog - (9140 her)
· 8: Toplista e muajit korrik 2004 - (8271 her)
· 9: Sistemi Periodik ne Gjuhen Shqipe - (8011 her)
· 10: Toplista muzikore e muajit prill 2005 - (7471 her)

10 Artikujt m t votuar

· 1: RTK tash live edhe ne Internet - (260 Vota)
· 2: AGNESA VUTHAJ, MISS KOSOVA 2003 - (227 Vota)
· 3: Fjalori i Pejës dhe Istogut - (142 Vota)
· 4: Sistemi Periodik ne Gjuhen Shqipe - (39 Vota)
· 5: Kulla famëkeqe e Popit nuk ekziston më në Istog - (37 Vota)
· 6: E. Hoxhaj: In Memoriam, pas një viti - (37 Vota)
· 7: Befasia e fundit e Ibrahim Rugovës - (35 Vota)
· 8: Reagim i Familjes Zeqiraj nga Banja - (24 Vota)
· 9: Program kompjuterik për drejtshkrimin e gjuhës shqipe - (22 Vota)
· 10: Istog: Solemnitet i madh për banorët e tetë fshatrave të Lugut të Drinit - (22 Vota)

10 Artikujt e votuar m s shumti dhe pikt (max 5 pik)

· 1: RTK tash live edhe ne Internet - (4.00 pik)
· 2: AGNESA VUTHAJ, MISS KOSOVA 2003 - (4.08 pik)
· 3: Fjalori i Pejës dhe Istogut - (4.92 pik)
· 4: E. Hoxhaj: In Memoriam, pas një viti - (5 pik)
· 5: Kulla famëkeqe e Popit nuk ekziston më në Istog - (4.81 pik)
· 6: Sistemi Periodik ne Gjuhen Shqipe - (3.82 pik)
· 7: Befasia e fundit e Ibrahim Rugovës - (4.17 pik)
· 8: Reagim i Familjes Zeqiraj nga Banja - (4.37 pik)
· 9: Program kompjuterik për drejtshkrimin e gjuhës shqipe - (4.54 pik)
· 10: Dr. Ing. Enver Hoxhaj mbrojti me sukses temen e doktoratures - (4.80 pik)

10 Artikujt m t komentuar

· 1: Kulla famëkeqe e Popit nuk ekziston më në Istog - (39 komente)
· 2: Kronologji e ngjarjeve pas vdekjes se dr. Ibrahim Rugoves - (36 komente)
· 3: Vizita e delegacionit të KK-Istogut në Spanjë - (34 komente)
· 4: U arrestua eprori rezervë i TMK-së, Naser Shatri - (27 komente)
· 5: Vdesin dy demonstruesit e lënduar - (26 komente)
· 6: SINDROMI I BALLKANIT - (26 komente)
· 7: Një dukuri e shëmtuar edhe në Istog, që nga paslufta janë braktisur 230 foshnja - (25 komente)
· 8: Në strehimoren kolektive në Gurrakoc - (23 komente)
· 9: Toplista e muajit maj 2004 - (20 komente)
· 10: Toplista e muajit qershor 2004 - (20 komente)

10 Kategorit m aktive

· 1: Aktuale - (12926 Hits)
· 2: MP3-shqip - (9076 Hits)
· 3: KK Istog - (5162 Hits)
· 4: Analiza - (2700 Hits)
· 5: Njoftime - (2548 Hits)
· 6: Kompjuterizëm - (2093 Hits)
· 7: Histori - (1791 Hits)
· 8: Kulturë - (1693 Hits)
· 9: gjuha shqipe - (1320 Hits)
· 10: Opinion - (431 Hits)

10 Drguesit m aktiv

· 1: Gezim - (19 Artikujt e drguar)
· 2: vetonrugova - (14 Artikujt e drguar)
· 3: asdrenosaj - (11 Artikujt e drguar)
· 4: vehbi - (9 Artikujt e drguar)
· 5: besinew - (3 Artikujt e drguar)
· 6: admin - (2 Artikujt e drguar)
· 7: Hard_Rock - (2 Artikujt e drguar)
· 8: xhaxhi - (2 Artikujt e drguar)
· 9: Max - (2 Artikujt e drguar)
· 10: validemaj - (1 Artikujt e drguar)

10 Anketat m t votuara

· 1: Cilli emision humoristik ju pelqen më shumë - (5306 Vota)
· 2: Për cilën parti do të votoni në Zgjedhjet Lokale në Kosovë 2009? - (2108 Vota)
· 3: Cila eshte kengetarja me e bukur shqiptare? - (1327 Vota)
· 4: Nga jeni ju? - (1248 Vota)
· 5: Chati - (1268 Vota)
· 6: Çka mendoni ju, Istog apo Burim? - (963 Vota)
· 7: Subjekti juaj politik për zgjedhjet e 23 tetorit për Istog - (921 Vota)
· 8: Per ata qe kane qene ne pushim ne KS, a eshte shume larg KS prej Evropes? - (800 Vota)
· 9: Toplista muzikore prill 2005 - (702 Vota)
· 10: Ku do ti kaloni pushimet verore 2007 - (618 Vota)

10 Autort m aktiv

· 1: admin - (662 Artikujt e publikuar)

Reklama juaj ketu


Përshëndetje

Vetm t regjistruarit mund t drgojn mesazhe!

Ju lutem identifikohu ose regjistrohu nese nuk jeni ende t regjistruar.


Radio Fontana
Kyçu në chat
Kyu ne chat

Marketing


Copyright © 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum