Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 Pėrmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 Muzikė
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

6

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

6KėrkoDitėlindjet
Ditėlindjet sot
Armend Rugova 26.5.
Bunjamin Ajvazi 26.5.
Feriz Rugova 26.5.
Flora Hasanaj 26.5.
Frashėr Brahimaj 26.5.
Hajzer Ademaj 26.5.
Kujtim Deliaj 26.5.
Luftar Salihaj 26.5.
Minator Ibrahomaj 26.5.
Teuta Haxhijaj 26.5.

Regjistro ditėlindjen tende


Faqja e TOP 10-shit


10 Artikujt mė tė lexuar

· 1: RTK tash live edhe ne Internet - (102413 herė)
· 2: AGNESA VUTHAJ, MISS KOSOVA 2003 - (17597 herė)
· 3: Toplista e muajit maj 2004 - (14997 herė)
· 4: Njė udhėtim nė atdhe me autobus - (11338 herė)
· 5: Toplista e muajit qershor 2004 - (10239 herė)
· 6: Program kompjuterik pėr drejtshkrimin e gjuhės shqipe - (9916 herė)
· 7: Kulla famėkeqe e Popit nuk ekziston mė nė Istog - (9140 herė)
· 8: Toplista e muajit korrik 2004 - (8271 herė)
· 9: Sistemi Periodik ne Gjuhen Shqipe - (8011 herė)
· 10: Toplista muzikore e muajit prill 2005 - (7471 herė)

10 Artikujt mė tė votuar

· 1: RTK tash live edhe ne Internet - (260 Vota)
· 2: AGNESA VUTHAJ, MISS KOSOVA 2003 - (227 Vota)
· 3: Fjalori i Pejės dhe Istogut - (142 Vota)
· 4: Sistemi Periodik ne Gjuhen Shqipe - (39 Vota)
· 5: E. Hoxhaj: In Memoriam, pas njė viti - (37 Vota)
· 6: Kulla famėkeqe e Popit nuk ekziston mė nė Istog - (37 Vota)
· 7: Befasia e fundit e Ibrahim Rugovės - (35 Vota)
· 8: Reagim i Familjes Zeqiraj nga Banja - (24 Vota)
· 9: Istog: Solemnitet i madh pėr banorėt e tetė fshatrave tė Lugut tė Drinit - (22 Vota)
· 10: Mustafe Rugova: Mėsuesi i mėsuesve Rexhep Podrimaj - (22 Vota)

10 Artikujt e votuar mė sė shumti dhe pikėt (max 5 pikė)

· 1: RTK tash live edhe ne Internet - (4.00 pikė)
· 2: AGNESA VUTHAJ, MISS KOSOVA 2003 - (4.08 pikė)
· 3: Fjalori i Pejės dhe Istogut - (4.92 pikė)
· 4: E. Hoxhaj: In Memoriam, pas njė viti - (5 pikė)
· 5: Kulla famėkeqe e Popit nuk ekziston mė nė Istog - (4.81 pikė)
· 6: Sistemi Periodik ne Gjuhen Shqipe - (3.82 pikė)
· 7: Befasia e fundit e Ibrahim Rugovės - (4.17 pikė)
· 8: Reagim i Familjes Zeqiraj nga Banja - (4.37 pikė)
· 9: Program kompjuterik pėr drejtshkrimin e gjuhės shqipe - (4.54 pikė)
· 10: Dr. Ing. Enver Hoxhaj mbrojti me sukses temen e doktoratures - (4.80 pikė)

10 Artikujt mė tė komentuar

· 1: Kulla famėkeqe e Popit nuk ekziston mė nė Istog - (39 komente)
· 2: Kronologji e ngjarjeve pas vdekjes se dr. Ibrahim Rugoves - (36 komente)
· 3: Vizita e delegacionit tė KK-Istogut nė Spanjė - (34 komente)
· 4: U arrestua eprori rezervė i TMK-sė, Naser Shatri - (27 komente)
· 5: SINDROMI I BALLKANIT - (26 komente)
· 6: Vdesin dy demonstruesit e lėnduar - (26 komente)
· 7: Njė dukuri e shėmtuar edhe nė Istog, qė nga paslufta janė braktisur 230 foshnja - (25 komente)
· 8: Nė strehimoren kolektive nė Gurrakoc - (23 komente)
· 9: Toplista e muajit maj 2004 - (20 komente)
· 10: Toplista e muajit qershor 2004 - (20 komente)

10 Kategoritė mė aktive

· 1: Aktuale - (12926 Hits)
· 2: MP3-shqip - (9076 Hits)
· 3: KK Istog - (5162 Hits)
· 4: Analiza - (2700 Hits)
· 5: Njoftime - (2548 Hits)
· 6: Kompjuterizėm - (2093 Hits)
· 7: Histori - (1791 Hits)
· 8: Kulturė - (1693 Hits)
· 9: gjuha shqipe - (1320 Hits)
· 10: Opinion - (431 Hits)

10 Dėrguesit mė aktivė

· 1: Gezim - (19 Artikujt e dėrguar)
· 2: vetonrugova - (14 Artikujt e dėrguar)
· 3: asdrenosaj - (11 Artikujt e dėrguar)
· 4: vehbi - (9 Artikujt e dėrguar)
· 5: besinew - (3 Artikujt e dėrguar)
· 6: Max - (2 Artikujt e dėrguar)
· 7: Hard_Rock - (2 Artikujt e dėrguar)
· 8: xhaxhi - (2 Artikujt e dėrguar)
· 9: admin - (2 Artikujt e dėrguar)
· 10: TOMAHOKU - (1 Artikujt e dėrguar)

10 Anketat mė tė votuara

· 1: Cilli emision humoristik ju pelqen mė shumė - (5306 Vota)
· 2: Pėr cilėn parti do tė votoni nė Zgjedhjet Lokale nė Kosovė 2009? - (2108 Vota)
· 3: Cila eshte kengetarja me e bukur shqiptare? - (1327 Vota)
· 4: Nga jeni ju? - (1248 Vota)
· 5: Chati - (1268 Vota)
· 6: Ēka mendoni ju, Istog apo Burim? - (963 Vota)
· 7: Subjekti juaj politik pėr zgjedhjet e 23 tetorit pėr Istog - (921 Vota)
· 8: Per ata qe kane qene ne pushim ne KS, a eshte shume larg KS prej Evropes? - (800 Vota)
· 9: Toplista muzikore prill 2005 - (702 Vota)
· 10: Ku do ti kaloni pushimet verore 2007 - (618 Vota)

10 Autorėt mė aktivė

· 1: admin - (662 Artikujt e publikuar)

Reklama juaj ketu


Pėrshėndetje

Vetėm tė regjistruarit mund tė dėrgojnė mesazhe!

Ju lutem identifikohu ose regjistrohu nese nuk jeni ende tė regjistruar.


Radio Fontana
Kyēu nė chat
Kyēu ne chat

Marketing


Copyright © 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum