Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 PĆ«rmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 MuzikĆ«
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

11

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

11KĆ«rkoDitƫlindjet
Ditėlindjet sot
Blero Fekaj 23.6.
Drilon Blakaj 23.6.
Fidan Qeta 23.6.
Lavdim Haskaj 23.6.
Sarah Rexhaj 23.6.
Selvije Bajra 23.6.

Regjistro ditėlindjen tende


Kėrko

      
  

Arkivi i pėrshendetjeve


Rifresko
07.06.2012 16:25
ISTOG-SHBA : pershendetje istgalive!
25.05.2012 20:12
cami : pershendetje shkon per te gjith istogalit
23.05.2012 00:13
piiiiii : pershendetje te gjithev nga bes.... ( besim haxhiu ) a ka mbet kush nga ajo shoqerije qe kem pas ende ketu hehe e pash nje sms nga rrushja me qe ra fjal te pershendes perzemersisht ty rrushe qe e kishe ahkru a te gjith jeni martu a haha po me doket vetem un e ti kem bet ok te martum e te pa martum kalojani sa me bukur rrushe ec martov ma e ngrehe kamben zhag ndoshta martoa edhe un tani ok gjum te embel se neser pun
20.05.2012 14:57
ardushii : Pershendejte more a ini qysh inii:A buqee kur po na vjen nks more tii:P
01.04.2012 00:35
buqja : ...po po 1 Prill, tamon per me ju pershendet tĀ“gjith
14.01.2012 18:49
lotii : ei arjeta shatri te uroj ditelindjen e 27 e te gjitha te mirat ne jete
07.01.2012 17:54
xhaxhi : pershendetje juve te nderuar bashkevendas! era e forte qe goditi istogun dhe rrethin... per neve qe jemi large, na bene qe te jemi shum te merakosur, prandaj lusim te gjith ata qe kan kyqje ne ket faqe, qe se paku te marrin fotografi nga demet e eres. jemi edhe te knaqur qe nuk kishte viktima ne njerz... se sa per dame, tani veq u mesuam. ju pershendes juve te gjitheve.
02.01.2012 22:46
Mendi : pershendetje istogali a po ka naj far chati more hupen krejt more hahahah ju deshiroj gjdo te mir ne jet tonve
27.12.2011 19:20
Az3m :
06.12.2011 18:31
lolaaaa : pse ska ende artikull per bekim kabashin ne ket faqe?!
05.12.2011 21:44
bjeshka : skam fjal per te shkruar per dhimdjen qe kam per te madhin BESIM KABASHIN shpreh ngushllime per familjen kabashi me respekt nga beim fejzaj
05.12.2011 16:42
xhaxhi : ngushllime me te sinqerta e gjith familjes se madhe kabashi per humbjen e te riut te rralle sportist e luftarak te pa shoq tani te ndjerin besnik kabashin. ngushllimet iu bashkangjitet e gjith familja mulaj nga shushica e gashit.
27.11.2011 18:31
xhaxhi : urime gezuar juve te dashur bashkekombas te mi kudo ku jeni "28 nentorin" diten e bekuar shqiptare, diten e metesise se shqiperise. te punojme dhe te i rrime besnik heronjeve, deshmorve qe rane per ket dite te madhe. te ju rrime besnik dhe amanetin e tyre ta qojme ne v end, per bashkimin e kosoves me rrenjet, trungun dhe deget e saja, me nenen shqiperi. kosova eshte shqiperi. gezuar per jete e mot.
29.10.2011 06:30
xhaxhi : edhe qe me vonese mesova per ndarjen nga jete Qerim brahimaj nga shushica, dhimbja dhe pikllimi mbeten thell ne kujtesen time. shfrytezoi rastin qe neper mes kesai faqje... te ju shprehi ngushllimet me te sinqeta familjes se te ndjerit, kusherive dhe gjith familjes se gjer brahimaj nga shushica. rifat avdyl mulaj berlin.
28.10.2011 17:28
isufi : i uroj kf istogu fitoren kunder beses,shum suksese
12.10.2011 10:22
isufi : pershendetje per te gjth istogasit anƫ e mbanƫ kah jan
05.10.2011 06:27
xhaxhi : miremengjesi juve te gjith antarve te kesaje faqje si dhe nji pershendetje te veqant per stafin e radio fontanes.
20.09.2011 18:46
cami : pershendetje o istogali po ajeni gjalle more
17.09.2011 20:47
togeritomocali : Pershendetje Istogas si po kaloni a ka far disponimi
10.09.2011 14:32
dardana : pershendetjeee stafiii..Ka jenii ajeni gjalleee moreee ju antaree a aaaa
15.08.2011 01:15
Mendi : Pershendetje per te gjithe dhe ju deshiroj pushime te kendshme po ashtu ne vecanti i pershendes shoqerin time te ketij Web saiti me respekt MENDI
31.07.2011 23:13
ariiii :
22.07.2011 23:23
ariiii :
20.07.2011 05:04
rushja : cami gjall gjall. po kesh un ne pushim, hale kam,klm
17.07.2011 18:01
cami : o rushja a gjalle qenke aje mir more aki shku ne pushim ajo
17.07.2011 09:30
rushja : bes oo far nikun ke tash ahhaha, PIIII, qudi ,, edhe nga un shummm prshndes dhe gjitha te mirat,,qka je nervoz oo djal shuj se po vi ,
14.07.2011 19:29
cami : pershendetje per et gjith si po ja kaloni o dija-us te pershendes a gjalle koke a
14.07.2011 11:04
maxi : Hahahaha jo ishalla letren en bander qika e re:-)) ka po gjinesh per momentin?edhe une te persh. e mire u pafshim:-))
13.07.2011 14:41
dija_us : Flm Maxi, po more gjall jam se me pas vdek ma kishe pa letren ne bandera te cerrces hahah, deshiroj qe te jesh mire ti dhe mbar familja, kaloja bukur!!
12.07.2011 13:21
maxi : Qyyyreeee pash zoten Dija still alive:-)) te pershendes shume....
1  2  3  4  5  6  7  8  9

Faqe 1 / 2159      >>
Reklama juaj ketu


Pƫrshƫndetje

Vetėm tė regjistruarit mund tė dėrgojnė mesazhe!

Ju lutem identifikohu ose regjistrohu nese nuk jeni ende tė regjistruar.


Radio Fontana
KyƧu nƫ chat
Kyēu ne chat

Marketing


Copyright Ā© 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum