Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 Pėrmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 Muzikė
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

6

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

6KėrkoDitėlindjet
Ditėlindjet sot
Armend Rugova 26.5.
Bunjamin Ajvazi 26.5.
Feriz Rugova 26.5.
Flora Hasanaj 26.5.
Frashėr Brahimaj 26.5.
Hajzer Ademaj 26.5.
Kujtim Deliaj 26.5.
Luftar Salihaj 26.5.
Minator Ibrahomaj 26.5.
Teuta Haxhijaj 26.5.

Regjistro ditėlindjen tende


www.istogu.com: Diskutimet

www.istogu.com :: Indeksi
FAQ
FAQ
Kėrko
Kėrko
Lista e anėtarėve
Lista e anėtarėve
Grupet e Anėtarėve
Grupet e Anėtarėve
Profili
Profili
Identifikohu
Identifikohu
Identifikohu pėr tė parė mesazhet tuaja private
Identifikohu pėr tė parė mesazhet tuaja private
Shėnoji gjithė forumet si tė vizituar
Indeksi i forumit
Data dhe ora aktuale ėshtė 26.05.2017, 12:15
Ora ėshtė sipas CET (Evropė)
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
Forumi pėr shtyp dhe politikė
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Diskutime nga tema aktuale dhe politika
Gjithēka rreth temave aktuale dhe politikės sė pėrditshme
   
109 1013 13.06.2012, 12:50
Remio Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr tema kulturore
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Diskutime pėr tema kulturore

   
71 1185 22.06.2011, 09:41
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kinematografia dhe Televizioni

   
9 96 22.06.2011, 09:16
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Muzika

   
74 927 13.06.2012, 10:48
Remio Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr tema sociale
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Diskutime pėr tema sociale

   
164 2084 22.06.2011, 09:49
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Shitblerje
Shpallje, oferta per shitblerje ...
   
11 30 22.06.2011, 08:56
Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr sport
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Diskutime pėr tema nga sporti

   
111 1655 22.06.2011, 09:50
Shiko mesazhin e fundit

Argėtim & Zbavitje
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Humori

   
31 477 22.06.2011, 09:43
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Barcoleta

   
18 108 22.06.2011, 09:23
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Anekdota

   
15 72 22.06.2011, 09:30
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kėrko shoqet e shokėt e shkollės
Kjo temė ėshtė njė pikė takimi pėr shoqet e shokėt e klasės. Duke prezentuar vehten u jep mundėsinė shokėve dhe shoqeve tė shkollės tė kontaktojnė me ju. Gjithashtu i krijon vehtes mundėsinė tė rivendosesh kontakte me shoqėrinė e vjetėr.
   
10 59 22.06.2011, 08:32
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Thashe e thema
Tė bejmė thashė e thema por pa ofendime!
   
18 593 22.06.2011, 09:50
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Prezentoni vetėn
Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum (emrin, vendbanimin, interesat etj.). Nese dėshironi tė publikoni njė foto nė temen tuaj, dėrgojeni atė te webmaster@istogu.com
   
21 118 11.10.2010, 22:32
fatijon Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kafja e forumit ...
Muhabeti mė i mirė behet duke pirė kafe ...
   
20 497 23.12.2011, 06:41
CameronBroadbent Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr pėrshėndetje
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Pėrshėndetjet tuaja
Shkruani pėrshendetjet tuaja edhe pa u regjistruar!
   
9 88 22.06.2011, 08:49
Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr ndihmė
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Pyetje rreth regjistrimit
Shkruani kėtu pyetjet eventuale qė kanė tė bejnė me regjistrimin
   
2 6 08.10.2007, 20:03
Hard_Rock Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pyetje rreth forumit nė pėrgjithėsi
Shkruani kėtu pyetjet qė kanė tė bėjnė me forumin
   
9 30 22.06.2011, 09:45
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pyetje rreth dėrgimit tė lajmeve e artikujve
Shkruani kėtu pyetjet tuaja nese keni ndonjė problem me dergimin e lajmeve apo artikujve
   
0 0 Asnjė mesazh
Asnjė mesazh i ri Pyetje rreth chat-it
Shkruani kėtu pyetjet tuaja qė kanė tė bėjnė me chat-in
   
4 41 22.06.2011, 09:17
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Ndihmė pėr tė gjitha problemet tuaja lidhur me PC-tė
Shkruani problemin tuaj, apo keni nevojė pėr ndonjė kėshillė teknike
   
12 56 22.06.2011, 09:37
Shiko mesazhin e fundit

Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 9292 artikuj
Forumi ka 4610 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Tarakelly88
1 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Nr. tekord i pėrdoruesve online ishte 50 mė 24.10.2009, 19:51
Anėtarėt e regjistruar Asnjė
This data is based on users active over the past five minutes

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė i ē'kyēur Forumi ėshtė i ē'kyēur

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Copyright © 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum