Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e par      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 Përmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 Muzikë
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirsevini Anonymous
Nofka

Fjalkalimi

 

Antart

 · Gjithsej

4611


3 antart e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitor (100%)

11

 Antar (0%)

0

 Gjithsej online

11KërkoDitëlindjet
Ditlindjet sot
Blero Fekaj 23.6.
Drilon Blakaj 23.6.
Fidan Qeta 23.6.
Lavdim Haskaj 23.6.
Sarah Rexhaj 23.6.
Selvije Bajra 23.6.

Regjistro ditlindjen tende


www.istogu.com: Diskutimet

www.istogu.com :: Indeksi
FAQ
FAQ
Krko
Krko
Lista e antarve
Lista e antarve
Grupet e Antarve
Grupet e Antarve
Profili
Profili
Identifikohu
Identifikohu
Identifikohu pr t par mesazhet tuaja private
Identifikohu pr t par mesazhet tuaja private
Shnoji gjith forumet si t vizituar
Indeksi i forumit
Data dhe ora aktuale sht 23.06.2017, 02:48
Ora sht sipas CET (Evrop)
Shiko mesazhet pa prgjigje
Forumi për shtyp dhe politikë
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i ri Diskutime nga tema aktuale dhe politika
Gjithçka rreth temave aktuale dhe politikës së përditshme
   
109 1013 13.06.2012, 12:50
Remio Shiko mesazhin e fundit

Forumi për tema kulturore
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i ri Diskutime për tema kulturore

   
71 1185 22.06.2011, 09:41
Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Kinematografia dhe Televizioni

   
9 96 22.06.2011, 09:16
Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Muzika

   
74 927 13.06.2012, 10:48
Remio Shiko mesazhin e fundit

Forumi për tema sociale
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i ri Diskutime për tema sociale

   
164 2084 22.06.2011, 09:49
Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Shitblerje
Shpallje, oferta per shitblerje ...
   
11 30 22.06.2011, 08:56
Shiko mesazhin e fundit

Forumi për sport
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i ri Diskutime për tema nga sporti

   
111 1655 22.06.2011, 09:50
Shiko mesazhin e fundit

Argëtim & Zbavitje
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i ri Humori

   
31 477 22.06.2011, 09:43
Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Barcoleta

   
18 108 22.06.2011, 09:23
Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Anekdota

   
15 72 22.06.2011, 09:30
Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Kërko shoqet e shokët e shkollës
Kjo temë është një pikë takimi për shoqet e shokët e klasës. Duke prezentuar vehten u jep mundësinë shokëve dhe shoqeve të shkollës të kontaktojnë me ju. Gjithashtu i krijon vehtes mundësinë të rivendosesh kontakte me shoqërinë e vjetër.
   
10 59 22.06.2011, 08:32
Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Thashe e thema
Të bejmë thashë e thema por pa ofendime!
   
18 593 22.06.2011, 09:50
Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Prezentoni vetën
Postoni diçka rreth vetës tuaj në forum (emrin, vendbanimin, interesat etj.). Nese dëshironi të publikoni një foto në temen tuaj, dërgojeni atë te webmaster@istogu.com
   
21 118 11.10.2010, 22:32
fatijon Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Kafja e forumit ...
Muhabeti më i mirë behet duke pirë kafe ...
   
20 497 23.12.2011, 06:41
CameronBroadbent Shiko mesazhin e fundit

Forumi për përshëndetje
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i ri Përshëndetjet tuaja
Shkruani përshendetjet tuaja edhe pa u regjistruar!
   
9 88 22.06.2011, 08:49
Shiko mesazhin e fundit

Forumi për ndihmë
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i ri Pyetje rreth regjistrimit
Shkruani këtu pyetjet eventuale që kanë të bejnë me regjistrimin
   
2 6 08.10.2007, 20:03
Hard_Rock Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Pyetje rreth forumit në përgjithësi
Shkruani këtu pyetjet që kanë të bëjnë me forumin
   
9 30 22.06.2011, 09:45
Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Pyetje rreth dërgimit të lajmeve e artikujve
Shkruani këtu pyetjet tuaja nese keni ndonjë problem me dergimin e lajmeve apo artikujve
   
0 0 Asnj mesazh
Asnj mesazh i ri Pyetje rreth chat-it
Shkruani këtu pyetjet tuaja që kanë të bëjnë me chat-in
   
4 41 22.06.2011, 09:17
Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ri Ndihmë për të gjitha problemet tuaja lidhur me PC-të
Shkruani problemin tuaj, apo keni nevojë për ndonjë këshillë teknike
   
12 56 22.06.2011, 09:37
Shiko mesazhin e fundit

Kush sht online
Kush sht online Antart e ktij forumi kan postuar 9292 artikuj
Forumi ka 4610 antar t regjistruar
Antari m i ri sht Tarakelly88
1 prdorues online: 0 antar 0 t fshehur 1 vizitor   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Nr. tekord i prdoruesve online ishte 50 m 24.10.2009, 19:51
Antart e regjistruar Asnj
This data is based on users active over the past five minutes

Mesazhe t reja Mesazhe t reja    Asnj mesazh i ri Asnj mesazh i ri    Forumi sht i 'kyur Forumi sht i 'kyur

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Copyright © 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum