Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 Pėrmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 Muzikė
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

10

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

10KėrkoDitėlindjet
Ditėlindjet sot
Adelon Ajdini 29.4.
Besa Uka 29.4.

Regjistro ditėlindjen tende


www.istogu.com: Diskutimet

www.istogu.com :: Indeksi
FAQ
FAQ
Kėrko
Kėrko
Lista e anėtarėve
Lista e anėtarėve
Grupet e Anėtarėve
Grupet e Anėtarėve
Profili
Profili
Identifikohu
Identifikohu
Identifikohu pėr tė parė mesazhet tuaja private
Identifikohu pėr tė parė mesazhet tuaja private
Shėnoji gjithė forumet si tė vizituar
Indeksi i forumit
Data dhe ora aktuale ėshtė 29.04.2017, 18:37
Ora ėshtė sipas CET (Evropė)
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
Forumi pėr shtyp dhe politikė
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Diskutime nga tema aktuale dhe politika
Gjithēka rreth temave aktuale dhe politikės sė pėrditshme
   
109 1013 13.06.2012, 12:50
Remio Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr tema kulturore
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Diskutime pėr tema kulturore

   
71 1185 22.06.2011, 09:41
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kinematografia dhe Televizioni

   
9 96 22.06.2011, 09:16
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Muzika

   
74 927 13.06.2012, 10:48
Remio Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr tema sociale
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Diskutime pėr tema sociale

   
164 2084 22.06.2011, 09:49
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Shitblerje
Shpallje, oferta per shitblerje ...
   
11 30 22.06.2011, 08:56
Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr sport
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Diskutime pėr tema nga sporti

   
111 1655 22.06.2011, 09:50
Shiko mesazhin e fundit

Argėtim & Zbavitje
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Humori

   
31 477 22.06.2011, 09:43
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Barcoleta

   
18 108 22.06.2011, 09:23
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Anekdota

   
15 72 22.06.2011, 09:30
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kėrko shoqet e shokėt e shkollės
Kjo temė ėshtė njė pikė takimi pėr shoqet e shokėt e klasės. Duke prezentuar vehten u jep mundėsinė shokėve dhe shoqeve tė shkollės tė kontaktojnė me ju. Gjithashtu i krijon vehtes mundėsinė tė rivendosesh kontakte me shoqėrinė e vjetėr.
   
10 59 22.06.2011, 08:32
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Thashe e thema
Tė bejmė thashė e thema por pa ofendime!
   
18 593 22.06.2011, 09:50
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Prezentoni vetėn
Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum (emrin, vendbanimin, interesat etj.). Nese dėshironi tė publikoni njė foto nė temen tuaj, dėrgojeni atė te webmaster@istogu.com
   
21 118 11.10.2010, 22:32
fatijon Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kafja e forumit ...
Muhabeti mė i mirė behet duke pirė kafe ...
   
20 497 23.12.2011, 06:41
CameronBroadbent Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr pėrshėndetje
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Pėrshėndetjet tuaja
Shkruani pėrshendetjet tuaja edhe pa u regjistruar!
   
9 88 22.06.2011, 08:49
Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr ndihmė
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Pyetje rreth regjistrimit
Shkruani kėtu pyetjet eventuale qė kanė tė bejnė me regjistrimin
   
2 6 08.10.2007, 20:03
Hard_Rock Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pyetje rreth forumit nė pėrgjithėsi
Shkruani kėtu pyetjet qė kanė tė bėjnė me forumin
   
9 30 22.06.2011, 09:45
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pyetje rreth dėrgimit tė lajmeve e artikujve
Shkruani kėtu pyetjet tuaja nese keni ndonjė problem me dergimin e lajmeve apo artikujve
   
0 0 Asnjė mesazh
Asnjė mesazh i ri Pyetje rreth chat-it
Shkruani kėtu pyetjet tuaja qė kanė tė bėjnė me chat-in
   
4 41 22.06.2011, 09:17
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Ndihmė pėr tė gjitha problemet tuaja lidhur me PC-tė
Shkruani problemin tuaj, apo keni nevojė pėr ndonjė kėshillė teknike
   
12 56 22.06.2011, 09:37
Shiko mesazhin e fundit

Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 9292 artikuj
Forumi ka 4610 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Tarakelly88
2 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Nr. tekord i pėrdoruesve online ishte 50 mė 24.10.2009, 19:51
Anėtarėt e regjistruar Asnjė
This data is based on users active over the past five minutes

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė i ē'kyēur Forumi ėshtė i ē'kyēur

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Copyright © 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum