Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 PĆ«rmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 MuzikĆ«
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

11

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

11KĆ«rkoDitƫlindjet
Ditėlindjet sot
Blero Fekaj 23.6.
Drilon Blakaj 23.6.
Fidan Qeta 23.6.
Lavdim Haskaj 23.6.
Sarah Rexhaj 23.6.
Selvije Bajra 23.6.

Regjistro ditėlindjen tende


www.istogu.com: Diskutimet

www.istogu.com :: Indeksi
FAQ
FAQ
Kėrko
Kėrko
Lista e anėtarėve
Lista e anėtarėve
Grupet e Anėtarėve
Grupet e Anėtarėve
Profili
Profili
Identifikohu
Identifikohu
Identifikohu pėr tė parė mesazhet tuaja private
Identifikohu pėr tė parė mesazhet tuaja private
Shėnoji gjithė forumet si tė vizituar
Indeksi i forumit
Data dhe ora aktuale ėshtė 23.06.2017, 02:48
Ora ėshtė sipas CET (Evropė)
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
Forumi pƫr shtyp dhe politikƫ
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Forumi pƫr tema kulturore
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Forumi pƫr tema sociale
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Forumi pƫr sport
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Argƫtim & Zbavitje
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Humori

   
31 477 22.06.2011, 09:43
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Barcoleta

   
18 108 22.06.2011, 09:23
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Anekdota

   
15 72 22.06.2011, 09:30
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri KĆ«rko shoqet e shokĆ«t e shkollĆ«s
Kjo temƫ ƫshtƫ njƫ pikƫ takimi pƫr shoqet e shokƫt e klasƫs. Duke prezentuar vehten u jep mundƫsinƫ shokƫve dhe shoqeve tƫ shkollƫs tƫ kontaktojnƫ me ju. Gjithashtu i krijon vehtes mundƫsinƫ tƫ rivendosesh kontakte me shoqƫrinƫ e vjetƫr.
   
10 59 22.06.2011, 08:32
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Thashe e thema
Tƫ bejmƫ thashƫ e thema por pa ofendime!
   
18 593 22.06.2011, 09:50
Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Prezentoni vetĆ«n
Postoni diƧka rreth vetƫs tuaj nƫ forum (emrin, vendbanimin, interesat etj.). Nese dƫshironi tƫ publikoni njƫ foto nƫ temen tuaj, dƫrgojeni atƫ te webmaster@istogu.com
   
21 118 11.10.2010, 22:32
fatijon Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kafja e forumit ...
Muhabeti mƫ i mirƫ behet duke pirƫ kafe ...
   
20 497 23.12.2011, 06:41
CameronBroadbent Shiko mesazhin e fundit

Forumi pƫr pƫrshƫndetje
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Forumi pƫr ndihmƫ
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 9292 artikuj
Forumi ka 4610 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Tarakelly88
1 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Nr. tekord i pėrdoruesve online ishte 50 mė 24.10.2009, 19:51
Anėtarėt e regjistruar Asnjė
This data is based on users active over the past five minutes

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė i ē'kyēur Forumi ėshtė i ē'kyēur

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Copyright Ā© 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum