Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 Pėrmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 Muzikė
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

19

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

19KėrkoDitėlindjet
Ditėlindjet sot
Artin Gashi 28.4.
Fatmir Haxhijaj 28.4.
Gėzim Rugova 28.4.
Lavdrim Ahmetaj 28.4.
Luljeta Alushaj 28.4.
Teuta Sylaj 28.4.
Teute Sylaj 28.4.
Vedat Kuqi 28.4.

Regjistro ditėlindjen tende


www.istogu.com: Diskutimet

www.istogu.com :: Indeksi
FAQ
FAQ
Kėrko
Kėrko
Lista e anėtarėve
Lista e anėtarėve
Grupet e Anėtarėve
Grupet e Anėtarėve
Profili
Profili
Identifikohu
Identifikohu
Identifikohu pėr tė parė mesazhet tuaja private
Identifikohu pėr tė parė mesazhet tuaja private
Shėnoji gjithė forumet si tė vizituar
Indeksi i forumit
Data dhe ora aktuale ėshtė 28.04.2017, 09:17
Ora ėshtė sipas CET (Evropė)
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
Forumi pėr shtyp dhe politikė
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Diskutime nga tema aktuale dhe politika
Gjithēka rreth temave aktuale dhe politikės sė pėrditshme
   
109 1013 13.06.2012, 12:50
Remio Shiko mesazhin e fundit

Forumi pėr tema kulturore
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Forumi pėr tema sociale
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Forumi pėr sport
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Argėtim & Zbavitje
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Forumi pėr pėrshėndetje
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Forumi pėr ndihmė
 Forum   Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 9292 artikuj
Forumi ka 4610 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Tarakelly88
2 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Nr. tekord i pėrdoruesve online ishte 50 mė 24.10.2009, 19:51
Anėtarėt e regjistruar Asnjė
This data is based on users active over the past five minutes

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė i ē'kyēur Forumi ėshtė i ē'kyēur

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Copyright © 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum