Home
Indexi
Forums
Rubrikat e lajmeve
Forums
Diskutime
SMS
SMS + Poezi
Adresari
Adresari
Libri
Libri vizitoreve
Downloads
Downloads
Your Account
Profili juaj
 Faqja e parė      
   
Menyja
 Ballina
 Per Istogun

 News
 Rubrikat e lajmeve
 Dergo lajme
 Arkivi
 Diskutimet
 Diskutimet
 Lista e anetareve
 Pėrmbajtja
 Fotogaleria
 Libri i adresave
 Libri i mysafireve
 Sms & Poezi
 Anketa
 Pershendetje
 Moti
 SiteMap
 Muzikė
 Downloads & Links
 Downloads
 Web links
 Infos
 Feedback
 Trego shokut per ne
 Statistika
 Stafi
 Ditari i anetareve
 Top 10Info Box
Mirėsevini Anonymous
Nofka

Fjalėkalimi

 

Anėtarėt

 · Gjithsej

4611


3 anėtarėt e fundit
 01:19.06.2012Tarakelly88
 02:18.06.2012tonii
 03:08.06.2012Bukuroshja-jote

Online

 Vizitorė (100%)

6

 Anėtarė (0%)

0

 Gjithsej online

6KėrkoDitėlindjet
Ditėlindjet sot
Armend Rugova 26.5.
Bunjamin Ajvazi 26.5.
Feriz Rugova 26.5.
Flora Hasanaj 26.5.
Frashėr Brahimaj 26.5.
Hajzer Ademaj 26.5.
Kujtim Deliaj 26.5.
Luftar Salihaj 26.5.
Minator Ibrahomaj 26.5.
Teuta Haxhijaj 26.5.

Regjistro ditėlindjen tende 


 


Lajme tjera nga Istogu e rrethina
Lajmet e funditLexoKomento
Tė reshurat e reja tė borės ribllokojnė disa fshatra tė Istogut
16.02.2012 @ 11:04:00 UTC
Lexo mė gjerėsisht
lexuar: 368
Lexo mė gjerėsisht ose shkruaj njė koment Dergo nje artikul
komente:2
Kryqi i Kuq ndan dru pėr skamnorėt nė Istog
16.02.2012 @ 10:47:27 UTC
Lexo mė gjerėsisht
lexuar: 341
Lexo mė gjerėsisht ose shkruaj njė koment Dergo nje artikul
komente:2
Idriz Zeqiraj: Nė pėrvjetorin e 30-tė tė njė gjėme tė madhe
13.02.2012 @ 21:22:23 UTC
Lexo mė gjerėsisht
lexuar: 325
Lexo mė gjerėsisht ose shkruaj njė koment Dergo nje artikul
komente:2
Idriz Zeqiraj: Jeta, vepra dhe vrasja e deputetit Smajl Hajdaraj
13.02.2012 @ 21:05:41 UTC
Lexo mė gjerėsisht
lexuar: 321
Lexo mė gjerėsisht ose shkruaj njė koment Dergo nje artikul
komente:8
Mustafe Rugova: Mėsuesi i mėsuesve Rexhep Podrimaj
18.12.2011 @ 21:05:45 UTC
Lexo mė gjerėsisht
lexuar: 533
Lexo mė gjerėsisht ose shkruaj njė koment Dergo nje artikul
komente:2


trofta
  Remio

sa bukur i ka ra drita ne uj ,Pamje fantastike .. ...
  13.06.2012 @ 13:27
Foto-.
  Remio

jo e keqe,elegante ;)
  13.06.2012 @ 13:26
Hoteli-1
  Remio

foto e mir,veq shum uj po vjedh kjo troft e me pag ...
  13.06.2012 @ 13:23
Foto-.
  ardushii

e bukurrr :P
  25.05.2012 @ 17:10

  Vizito fotogalerinėDiskutime
Tema  Pergjigje   Autori   Shikime   Postimi i fundit 
 A keni frik nga lidhjet serioze?
 Kategoria: Diskutime nga tema aktuale dhe politika
69 melushja 13726   13.06.2012 @ 11:50 
Remio Last Post
 a mund ti them dashuri apo mashtrim i poshter.,.,.,.
 Kategoria: Muzika
5 rushja 1190   13.06.2012 @ 09:48 
Remio Last Post
 Lotet ne syte e tij/saj
 Kategoria: Muzika
5 rushja 1240   13.06.2012 @ 09:39 
Remio Last Post
 Rame Lahaj-- Nderi i Istogut dhe Kosoves ne teresi
 Kategoria: Kafja e forumit ...
4 Hard_Rock 2675   23.12.2011 @ 05:41 
CameronBroadbent Last Post
 te vdekurit nuk flasin... a te gjallet?
 Kategoria: Diskutime nga tema aktuale dhe politika
0 xhaxhi 868   29.11.2011 @ 07:28 
xhaxhi Last Post
 

  Diskutime tjera


Copyright © 2004 - 2009 by www.istogu.com
For problems or questions regarding this web contact [Webmaster] | Impressum